Os 19762 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hostivice | 17.31 | ||||
Jeneč zastávka | x | 17.36 | 17.36 | ||
Hostouň u Prahy | x | 17.39 | 17.39 | ||
Dobrovíz-Amazon | x | 17.40 | 17.40 | ||
Dobrovíz | x | 17.41 | 17.41 | ||
Středokluky | 17.45 | 17.46 | |||
Tuchoměřice | x | 17.48 | 17.48 | ||
Noutonice | 17.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci