Sp 1926 | |
Řazení vlaku: bus Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 17.31 | ||||
Střelice dolní | 17.43 | 17.43 | |||
Střelice | 17.46 | 17.46 | |||
Silůvky | 17.53 | 17.53 | |||
Moravské Bránice | 17.58 | 17.59 | |||
Moravský Krumlov | 18.10 | 18.11 | |||
Rakšice | 18.16 | 18.17 | |||
Bohutice | 18.21 | 18.22 | |||
Miroslav | 18.28 | 18.29 | |||
Dolenice | x | 18.32 | 18.32 | ||
Břežany | x | 18.38 | 18.38 | ||
Pravice | x | 18.42 | 18.42 | ||
Hrušovany nad Jevišovkou-Šanov | 18.47 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci