Os 19111 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Benešov u Prahy | 10.14 | ||||
Myslíč | x | 10.19 | 10.19 | ||
Struhařov | x | 10.22 | 10.22 | ||
Dobříčkov | x | 10.25 | 10.25 | ||
Postupice | 10.29 | 10.31 | |||
Městečko u Benešova | x | 10.34 | 10.34 | ||
Lhota Veselka | x | 10.37 | 10.37 | ||
Domašín | x | 10.40 | 10.40 | ||
Znosim | x | 10.46 | 10.46 | ||
Vlašim | 10.50 | 10.51 | |||
Vlašim zastávka | x | 10.52 | 10.52 | ||
Bolina | x | 10.58 | 10.58 | ||
Zdislavice | x | 11.01 | 11.01 | ||
Trhový Štěpánov | 11.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci