Os 17549 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 12.21 | ||||
Spáňov | x | 12.28 | 12.28 | ||
Kout na Šumavě | 12.32 | 12.32 | |||
Starec | x | 12.35 | 12.35 | ||
Kdyně | 12.38 | 12.39 | |||
Chodská Lhota | x | 12.43 | 12.43 | ||
Dobříkov na Šumavě | 12.46 | 12.47 | |||
Loučim | x | 12.50 | 12.50 | ||
Pocinovice | 12.54 | 12.55 | |||
Úborsko | x | 12.59 | 12.59 | ||
Dubová Lhota | x | 13.01 | 13.01 | ||
Janovice nad Úhlavou | 13.05 | 13.06 | |||
Bezděkov u Klatov | x | 13.10 | 13.10 | ||
Klatovy | 13.14 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci