Sp 1734 „Slavkov“ | |
Řazení vlaku: 842 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 18.35 | ||||
Uherské Hradiště | 18.41 | 18.42 | |||
Kunovice zastávka | 18.46 | 18.46 | |||
Ostrožská Nová Ves | 18.50 | 18.50 | |||
Uherský Ostroh | 18.54 | 18.55 | |||
Veselí nad Moravou | 19.00 | 19.01 | |||
Bzenec | 19.10 | 19.11 | |||
Vracov | 19.14 | 19.15 | |||
Kyjov zastávka | 19.23 | 19.24 | |||
Kyjov | 19.27 | 19.28 | |||
Nemotice | 19.41 | 19.42 | |||
Nesovice | 19.50 | 19.50 | |||
Bučovice | 19.57 | 19.58 | |||
Slavkov u Brna | 20.06 | 20.08 | |||
Brno hlavní nádraží | 20.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci