Sp 1723 „Santon“ | |
Řazení vlaku: 814 + BDtax782 + 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 9.28 | ||||
Slavkov u Brna | 9.52 | 9.54 | |||
Bučovice | 10.02 | 10.03 | |||
Nesovice | 10.09 | 10.10 | |||
Nemotice | 10.17 | 10.18 | |||
Kyjov | 10.31 | 10.32 | |||
Kyjov zastávka | 10.35 | 10.35 | |||
Vracov | 10.44 | 10.44 | |||
Bzenec | 10.48 | 10.49 | |||
Veselí nad Moravou | 10.58 | 11.02 | |||
Uherský Ostroh | 11.06 | 11.07 | |||
Ostrožská Nová Ves | 11.11 | 11.12 | |||
Kunovice zastávka | 11.16 | 11.16 | |||
Uherské Hradiště | 11.20 | 11.21 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 11.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci