Sp 1722 „Santon“ | |
Řazení vlaku: 754_najbrt + 2xBdmtee263 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bylnice | 5.05 | ||||
Popov | 5.10 | 5.10 | |||
Bohuslavice nad Vláří | 5.15 | 5.16 | |||
Divnice | 5.18 | 5.18 | |||
Slavičín | 5.22 | 5.22 | |||
Hostětín | 5.28 | 5.28 | |||
Pitín zastávka | 5.35 | 5.36 | |||
Bojkovice město | 5.39 | 5.40 | |||
Bojkovice | 5.42 | 5.46 | |||
Záhorovice | 5.49 | 5.49 | |||
Nezdenice | 5.52 | 5.53 | |||
Šumice | 5.55 | 5.56 | |||
Újezdec u Luhačovic | 5.59 | 6.00 | |||
Uherský Brod | 6.04 | 6.05 | |||
Havřice | 6.07 | 6.08 | |||
Hradčovice | 6.12 | 6.12 | |||
Popovice u Uherského Hradiště | 6.16 | 6.17 | |||
Vésky | 6.20 | 6.20 | |||
Kunovice | 6.23 | 6.24 | |||
Uherské Hradiště | 6.27 | 6.35 | |||
Kunovice zastávka | 6.39 | 6.39 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 6.42 | 6.43 | |||
Ostrožská Nová Ves | 6.45 | 6.46 | |||
Uherský Ostroh | 6.50 | 6.50 | |||
Veselí nad Moravou | 6.55 | 7.01 | |||
Bzenec | 7.10 | 7.11 | |||
Vracov | 7.14 | 7.15 | |||
Kyjov zastávka | 7.23 | 7.24 | |||
Kyjov | 7.27 | 7.28 | |||
Nemotice | 7.41 | 7.42 | |||
Nesovice | 7.50 | 7.50 | |||
Bučovice | 7.57 | 7.58 | |||
Slavkov u Brna | 8.06 | 8.08 | |||
Brno hlavní nádraží | 8.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci