Sp 1680 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Lužná u Rakovníka | 18.23 | ||||
Krupá | 18.27 | 18.28 | |||
Mutějovice zastávka | x | 18.31 | 18.31 | ||
Milostín | x | 18.34 | 18.35 | ||
Deštnice | x | 18.40 | 18.40 | ||
Sádek u Žatce | x | 18.45 | 18.45 | ||
Želeč | x | 18.48 | 18.48 | ||
Měcholupy | 18.54 | 18.57 | |||
Veletice | x | 19.01 | 19.01 | ||
Žatec | 19.10 | 19.12 | |||
Hořetice | 19.19 | 19.20 | |||
Březno u Chomutova | 19.26 | 19.27 | |||
Chomutov | 19.40 | 19.42 | |||
Odb Chomutov město | 19.45 | 19.46 | |||
Jirkov | 19.51 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci