Os 16741 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Bečov nad Teplou | 9.45 | ||||
Otročín | 9.57 | 9.59 | |||
Poseč | x | 10.04 | 10.04 | ||
Toužim | 10.12 | 10.14 | |||
Luhov | x | 10.19 | 10.19 | ||
Smilov | x | 10.23 | 10.23 | ||
Štědrá | 10.31 | 10.37 | |||
Borek u Žlutic | x | 10.43 | 10.43 | ||
Žlutice | 10.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci