Os 14070 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prostějov hlavní nádraží | 14.26 | ||||
Prostějov místní nádraží | 14.29 | 14.29 | |||
Kostelec na Hané | 14.35 | 14.36 | |||
Čelechovice na Hané | x | 14.40 | 14.40 | ||
Kaple | x | 14.44 | 14.44 | ||
Třebčín | 14.49 | 14.49 | |||
Slatinice | x | 14.52 | 14.52 | ||
Drahanovice | 14.56 | 14.57 | |||
Náměšť na Hané | 14.59 | 15.00 | |||
Senice na Hané | 15.05 | 15.08 | |||
Senice na Hané zastávka | x | 15.11 | 15.11 | ||
Odrlice | x | 15.14 | 15.14 | ||
Cholina | x | 15.16 | 15.16 | ||
Myslechovice | x | 15.19 | 15.19 | ||
Litovel předměstí | 15.23 | 15.26 | |||
Litovel město | 15.27 | 15.27 | |||
Litovel | 15.30 | 15.30 | |||
Červenka zastávka | x | 15.32 | 15.32 | ||
Červenka | 15.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci