R 1240 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.24 | ||||
Praha-Smíchov | 17.30 | 17.31 | |||
Beroun | 18.15 | 18.16 | |||
Zdice | 18.26 | 18.26 | |||
Lochovice | 18.34 | 18.34 | |||
Jince | 18.43 | 18.43 | |||
Příbram | 18.55 | 18.59 | |||
Březnice | 19.16 | 19.17 | |||
Mirovice | 19.25 | 19.26 | |||
Čimelice | 19.33 | 19.33 | |||
Čížová | 19.48 | 19.48 | |||
Písek | 19.56 | 19.59 | |||
Protivín | 20.12 | 20.13 | |||
Číčenice | 20.19 | 20.21 | |||
Zliv | 20.32 | 20.34 | |||
České Budějovice | 20.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci