Os 12207 | |
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + 842 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strážnice | 7.32 | ||||
Vnorovy | 7.36 | 7.37 | |||
Veselí nad Moravou-Zarazice | 7.39 | 7.39 | |||
Veselí nad Moravou | 7.42 | 7.46 | |||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 7.49 | 7.49 | |||
Uherský Ostroh | 7.52 | 7.53 | |||
Ostrožská Nová Ves | 7.57 | 7.58 | |||
Ostrožská Nová Ves lázně | 8.00 | 8.00 | |||
Kunovice zastávka | 8.03 | 8.04 | |||
Uherské Hradiště | 8.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správcovia