..: Trasa vlaku Os 12207 - JŘ 2018 :..
Os 12207
Řazení vlaku: Bfbrdtn794 + 842  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Strážnice   7.32 
  Vnorovy  7.36 7.37 
  Veselí nad Moravou-Zarazice  7.39 7.39 
  Veselí nad Moravou  7.42 7.46 
  Veselí nad Moravou-Milokošť  7.49 7.49 
  Uherský Ostroh  7.52 7.53 
  Ostrožská Nová Ves  7.57 7.58 
  Ostrožská Nová Ves lázně  8.00 8.00 
  Kunovice zastávka  8.03 8.04 
  Uherské Hradiště  8.08  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2018 ŽelPage - správci