Os 12206 | |
Řazení vlaku: 809 + Btax780 + 842 + Bfbrdtn794 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Uherské Hradiště | 6.46 | ||||
Kunovice zastávka | 6.50 | 6.50 | |||
Ostrožská Nová Ves | 6.55 | 6.56 | |||
Uherský Ostroh | 7.00 | 7.00 | |||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 7.03 | 7.03 | |||
Veselí nad Moravou | 7.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci