Os 12201 | |
Řazení vlaku: ABfbrdtn795 + Bdtn756 + 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Strážnice | 1.40 | ||||
Vnorovy | 1.44 | 1.45 | |||
Veselí nad Moravou-Zarazice | 1.47 | 1.48 | |||
Veselí nad Moravou | 1.51 | 1.53 | |||
Veselí nad Moravou - Milokošť | 1.56 | 1.56 | |||
Uherský Ostroh | 1.59 | 2.00 | |||
Ostrožská Nová Ves | 2.04 | 2.04 | |||
Kunovice zastávka | 2.08 | 2.09 | |||
Uherské Hradiště | 2.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci