EC 100 „Moravia“ | |
Řazení vlaku: 380 + A9mnouz + WRmnouz + B11mnouz + B10bmnouz + Bmnopuz + Bmz232 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Wien Hbf | 18.10 | ||||
Břeclav | 19.04 | 19.11 | |||
Hodonín | 19.23 | 19.24 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 19.41 | 19.42 | |||
Otrokovice | 19.51 | 19.53 | |||
Přerov | 20.07 | 20.09 | |||
Hranice na Moravě | 20.26 | 20.27 | |||
Ostrava-Svinov | 20.51 | 20.53 | |||
Ostrava hlavní nádraží | 20.59 | 21.01 | |||
Bohumín | 21.08 | 21.21 | |||
Zebrzydowice | 21.40 | 21.41 | |||
Pszczyna | 22.06 | 22.07 | |||
Tychy | 22.18 | 22.19 | |||
Katowice | 22.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci