Vlak 1063 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.21 | 14.30 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 15.31 | 15.32 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 16.56 | 16.58 | |||
Přerov | 17.13 | 17.16 | |||
Otrokovice | 17.35 | 17.37 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 17.48 | 17.50 | |||
Uherské Hradiště | 17.56 | 17.57 | |||
Uherský Brod | 18.13 | 18.28 | |||
Bojkovice město | 18.42 | 18.42 | |||
Slavičín | 18.56 | 18.57 | |||
Bylnice | 19.11 | 19.13 | |||
Nemšová | 19.28 | 19.29 | |||
Trenčianska Teplá | 19.34 | 19.35 | |||
Trenčín | 19.42 | 19.43 | |||
Nové Mesto nad Váhom | 19.59 | 20.00 | |||
Piešťany | 20.12 | 20.13 | |||
Leopoldov | 20.25 | 20.30 | |||
Hlohovec | 20.36 | 20.37 | |||
Nitra | 21.03 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci