- prehľad tratí |
---|
010 - Kolín – Česká Třebová (regionální doprava) (271 vlakov) |
011 - Praha – Kolín (regionální doprava) (273 vlakov) |
012 - Pečky – Bečváry, Bošice – Kouřim (44 vlakov) |
014 - Kolín – Ledečko (26 vlakov) |
015 - Přelouč – Heřmanův Městec (32 vlakov) |
016 - Holice – Chrudim (58 vlakov) |
017 - Česká Třebová – Dzbel (49 vlakov) |
018 - Choceň – Litomyšl (60 vlakov) |
020 - (Praha -) Velký Osek – Hradec Králové (167 vlakov) |
021 - Hradec Králové – Letohrad, Častolovice – Solnice (81 vlakov) |
023 - Doudleby nad Orlicí – Rokytnice v Orlických horách (20 vlakov) |
024 - Ústí nad Orlicí – Mlýnický Dvůr, Dolní Lipka – Hanušovice (94 vlakov) |
025 - Lichkov – Wroclaw (8 vlakov) |
026 - Choceň – Náchod, Opočno pod Orlickými horami – Dobruška (126 vlakov) |
028 - Chlumec nad Cidlinou – Křinec (2 vlaky) |
030 - (Hradec Králové - ) Jaroměř – Liberec (80 vlakov) |
031 - Pardubice – Hradec Králové – Jaroměř (125 vlakov) |
032 - (Hradec Králové - ) Jaroměř – Svoboda nad Úpou (46 vlakov) |
034 - Smržovka – Josefův Důl (62 vlakov) |
035 - Železný Brod – Tanvald (44 vlakov) |
036 - Liberec – Harrachov – Szklarska Poręba Górna (72 vlakov) |
037 - Liberec – Jindřichovice pod Smrkem, Frýdlant v Čechách – Černousy (81 vlakov) |
038 - Raspenava – Bílý Potok pod Smrkem (41 vlakov) |
040 - Chlumec nad Cidlinou – Trutnov (73 vlakov) |
041 - Hradec Králové – Jičín – Turnov (48 vlakov) |
042 - Martinice v Krkonoších – Rokytnice nad Jizerou (18 vlakov) |
043 - Trutnov – Lubawka (2 vlaky) |
044 - Kunčice nad Labem – Vrchlabí (51 vlakov) |
047 - Trutnov – Teplice nad Metují (41 vlakov) |
060 - Poříčany – Nymburk (53 vlakov) |
061 - Nymburk – Jičín (64 vlakov) |
062 - Nymburk – Mladá Boleslav (51 vlakov) |
063 - Bakov nad Jizerou – Dolní Bousov (44 vlakov) |
064 - Mladá Boleslav – Lomnice nad Popelkou (79 vlakov) |
070 - (Praha - ) Praha-Čakovice – Turnov (226 vlakov) |
071 - Praha – Praha-Čakovice (42 vlakov) |
072 - Ústí nad Labem – Lysá nad Labem (88 vlakov) |
073 - Ústí nad Labem – Děčín (22 vlakov) |
074 - Čelákovice – Neratovice (40 vlakov) |
076 - Mělník – Mladá Boleslav (37 vlakov) |
080 - Mladá Boleslav – Jedlová (- Rumburk) (41 vlakov) |
081 - Děčín – Benešov nad Ploučnicí – Rumburk (92 vlakov) |
083 - Děčín – Bad Schandau – Dolní Poustevna – Rumburk (43 vlakov) |
084 - Rumburk – Panský – Mikulášovice, Rumburk – Krásná Lípa – Panský (31 vlakov) |
086 - Liberec – Česká Lípa – Benešov nad Ploučnicí (- Děčín) (74 vlakov) |
087 - (Lovosice - ) Litomeřice horní nádraží – Česká Lípa (90 vlakov) |
089 - Liberec – Zittau – Varnsdorf – Seifhennersdorf (69 vlakov) |
090 - (Praha -) Kralupy nad Vltavou – Ústí nad Labem (- Děčín) (216 vlakov) |
091 - Praha-Hostivař – Kralupy nad Vltavou (213 vlakov) |
092 - Neratovice – Kralupy nad Vltavou (29 vlakov) |
093 - Kralupy nad Vltavou – Kladno (114 vlakov) |
094 - Vraňany – Lužec nad Vltavou (10 vlakov) |
095 - Vraňany – Zlonice (25 vlakov) |
096 - Roudnice nad Labem – Libochovice (50 vlakov) |
097 - Lovosice – Teplice v Čechách (37 vlakov) |
110 - Kralupy nad Vltavou – Louny (59 vlakov) |
111 - Kralupy nad Vltavou – Velvary (37 vlakov) |
113 - (Litoměřice - ) Lovosice – Most (1 vlak) |
114 - (Ústí nad Labem hl.n. - ) Litomeřice horní nádraží – Postoloprty (- Žatec) (72 vlakov) |
120 - Praha – Kladno – Rakovník (123 vlakov) |
121 - Hostivice – Podlešín (38 vlakov) |
122 - Praha – Hostivice – Rudná u Prahy (61 vlakov) |
123 - Most – Žatec západ (26 vlakov) |
124 - Lužná u Rakovníka – Jirkov (16 vlakov) |
126 - Most – Rakovník (40 vlakov) |
130 - Děčín – Kadaň předměstí (143 vlakov) |
131 - Ústí nad Labem – Úpořiny – Most (24 vlakov) |
132 - Děčín – Jeníkov-Oldřichov (1 vlak) |
134 - (Ústí nad Labem -) Teplice v Čechách – Litvínov (53 vlakov) |
135 - Most – Moldava v Krušných horách (29 vlakov) |
140 - Chomutov – Karlovy Vary – Cheb (103 vlakov) |
141 - Karlovy Vary – Merklín (10 vlakov) |
142 - Karlovy Vary dolní nádraží – Johanngeorgenstadt (55 vlakov) |
144 - Nová Role – Loket předměstí (41 vlakov) |
146 - Cheb – Luby u Chebu (22 vlakov) |
147 - Cheb – Bad Brambach (10 vlakov) |
148 - Cheb – Hranice v Čechách, Aš – Selb-Plößberg (59 vlakov) |
149 - Karlovy Vary dolní nádraží– Mariánské Lázně, Krásný Jez – Horní Slavkov-Kounice (40 vlakov) |
160 - Plzeň – Žatec (- Most) (34 vlakov) |
161 - Rakovník – Bečov nad Teplou (43 vlakov) |
162 - Rakovník – Kralovice u Rakovníka (17 vlakov) |
164 - Kadaň – Vilémov u Kadaně – Kadaňský Rohozec / Podobořany (57 vlakov) |
170 - (Praha -) Beroun – Plzeň – Klatovy (241 vlakov) |
171 - Praha – Beroun (regionální doprava) (235 vlakov) |
172 - Zadní Třebaň – Lochovice (39 vlakov) |
173 - Praha – Rudná u Prahy – Beroun (73 vlakov) |
174 - Beroun – Rakovník (37 vlakov) |
175 - Rokycany – Nezvěstice (68 vlakov) |
176 - Plzeň – Radnice (31 vlakov) |
177 - Plzeň – Bezdružice (13 vlakov) |
178 - (Praha - ) Plzeň – Cheb (9 vlakov) |
179 - Cheb – Schirnding (26 vlakov) |
180 - (Praha - ) Plzeň – Domažlice – Furth im Wald (61 vlakov) |
181 - Nýřany – Heřmanova Huť (34 vlakov) |
182 - Staňkov – Poběžovice (22 vlakov) |
183 - Klatovy – Železná Ruda-Alžbětín (68 vlakov) |
184 - Domažlice – Planá u Mariánských Lázní (54 vlakov) |
185 - Horažďovice předměstí – Domažlice (73 vlakov) |
190 - České Budějovice – Strakonice ( - Plzeň) (169 vlakov) |
191 - Plzeň – Strakonice ( - České Budějovice) (20 vlakov) |
192 - Nepomuk – Blatná (6 vlakov) |
194 - České Budějovice – Černý Kříž (24 vlakov) |
195 - Rybník – Lipno nad Vltavou (32 vlakov) |
196 - České Budějovice – Summerau (36 vlakov) |
197 - Číčenice – Nové Údolí (55 vlakov) |
198 - Strakonice – Volary (34 vlakov) |
199 - České Budějovice – Gmünd (45 vlakov) |
200 - (Praha -) Beroun – Protivín (- České Budějovice) (58 vlakov) |
201 - Tábor – Ražice ( - Strakonice) (24 vlakov) |
202 - Tábor – Bechyně (21 vlakov) |
203 - Březnice – Strakonice (32 vlakov) |
204 - Březnice – Rožmitál pod Třemšínem (18 vlakov) |
210 - Praha – Vrané nad Vltavou – Čerčany, Vrané nad Vltavou – Dobříš (119 vlakov) |
212 - Čerčany – Světlá nad Sázavou (69 vlakov) |
220 - Olbramovice – České Budějovice (140 vlakov) |
221 - Praha – Benešov u Prahy (regionální doprava) (299 vlakov) |
222 - Benešov u Prahy – Trhový Štěpánov (36 vlakov) |
223 - Benešov u Prahy – Sedlčany (29 vlakov) |
224 - Tábor – Horní Cerekev ( - Jihlava) (34 vlakov) |
225 - Havlíčkův Brod – Veselí nad Lužnicí (- České Budějovice) (97 vlakov) |
226 - Veselí nad Lužnicí – České Velenice (22 vlakov) |
227 - (Havlíčkův Brod -) Kostelec u Jihlavy – Slavonice (40 vlakov) |
230 - (Praha-) Kolín – Havlíčkův Brod (107 vlakov) |
231 - (Praha - ) Lysá nad Labem – Kolín (317 vlakov) |
232 - Praha – Lysá nad Labem – Milovice (74 vlakov) |
233 - Čelákovice – Mochov (12 vlakov) |
235 - Kutná Hora – Zruč nad Sázavou (61 vlakov) |
236 - Čáslav – Třemošnice (33 vlakov) |
237 - Havlíčkův Brod – Humpolec (25 vlakov) |
238 - Pardubice – Havlíčkův Brod (76 vlakov) |
240 - Brno – Jihlava (154 vlakov) |
241 - Znojmo – Okříšky (- Jihlava) (30 vlakov) |
244 - Brno – Hrušovany nad Jevišovkou – Šanov, Moravské Bránice – Ivančice (211 vlakov) |
246 - Znojmo – Retz (-Wien) (53 vlakov) |
250 - (Praha - ) Havlíčkův Brod – Tišnov (- Brno) (317 vlakov) |
251 - Tišnov – Brno – Hustopeče u Brna, Hrušovany u Brna – Židlochovice (68 vlakov) |
252 - (Brno -) Šakvice – Kúty (55 vlakov) |
255 - Hodonín – Zaječí (32 vlakov) |
260 - Česká Třebová – Křenovice horní n. (192 vlakov) |
261 - Svitavy – Žďárec u Skutče (48 vlakov) |
262 - Skalice nad Svitavou – Velké Opatovice (72 vlakov) |
270 - Česká Třebová – Přerov, Rudoltice v Čechách – Lanškroun (474 vlakov) |
271 - (Olomouc - ) Přerov – Bohumín, Mošnov, Ostrava Airport – Studénka (60 vlakov) |
276 - Suchdol nad Odrou – Budišov nad Budišovkou (21 vlakov) |
277 - Suchdol nad Odrou – Fulnek (24 vlakov) |
278 - Suchdol nad Odrou – Nový Jičín (28 vlakov) |
279 - Studénka – Bílovec (34 vlakov) |
280 - Hranice na Moravě – Střelná (- Púchov), Horní Lideč – Bylnice (83 vlakov) |
281 - Valašské Meziříčí – Rožnov pod Radhoštěm (37 vlakov) |
282 - Vsetín – Velké Karlovice (26 vlakov) |
290 - Olomouc – Šumperk (16 vlakov) |
291 - (Olomouc - ) Zábřeh na Moravě – Kouty nad Desnou, Petrov nad Desnou – Sobotín (103 vlakov) |
292 - (Zábřeh na Moravě - ) Šumperk – Krnov (71 vlakov) |
294 - Hanušovice – Staré Město pod Sněžníkem (31 vlakov) |
295 - Lipová Lázně – Javorník ve Slezsku (28 vlakov) |
297 - Mikulovice – Zlaté Hory (8 vlakov) |
298 - Třemešná ve Slezsku – Osoblaha (11 vlakov) |
300 - Brno – Přerov (- Bohumín) (160 vlakov) |
301 - (Brno - ) Nezamyslice – Olomouc (65 vlakov) |
303 - Kojetín – Valašské Meziříčí (87 vlakov) |
305 - Kroměříž – Zborovice (18 vlakov) |
310 - Olomouc – Opava, Rýmařov – Valšov (97 vlakov) |
313 - Milotice nad Opavou – Vrbno pod Pradědem (20 vlakov) |
315 - Opava – Hradec nad Moravicí (36 vlakov) |
317 - Opava – Hlučín, Kravaře ve Slezsku – Chuchelná (43 vlakov) |
320 - Ostrava – Bohumín – Čadca, Dětmarovice – Petrovice u Karviné (147 vlakov) |
321 - Opava – Ostrava – Havířov – Český Těšín, Ostrava-Svinov – Ostrava-Kunčice (132 vlakov) |
322 - Cieszyn – Český Těšín – Frýdek-Místek (40 vlakov) |
323 - Ostrava – Valašské Meziříčí, Frýdlant nad Ostravicí – Ostravice (8 vlakov) |
325 - Studénka – Veřovice (44 vlakov) |
330 - Přerov – Břeclav (211 vlakov) |
331 - Otrokovice – Vizovice (58 vlakov) |
340 - Brno – Uherské Hradiště (200 vlakov) |
341 - Staré Město u Uherského Hradiště – Vlárský průsmyk, Újezdec u Luhačovic – Luhačovice (142 vlakov) |
342 - Bzenec – Moravský Písek (56 vlakov) |
343 - Hodonín – Vrbovce (120 vlakov) |
912 - Velké Březno - Zubrnice - Verneřice/Úštěk (Zubrnická museální železnice) (8 vlakov) |