|
LE 1357 „LEO Express“ « předchozí | další » |
Trasa:
Praha hl.n. 11.13, Pardubice hl.n. 12.08-12.09, Olomouc hl.n. 13.24-13.26, Přerov 13.38-13.42, Ostrava hl.n. 14.34-14.36, Bohumín 14.43-14.45, Karviná hl.n. 15.02 Detail trasy »
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
480 1) | A | - | Praha hl.n. - Karviná hl.n. | - | CZ-LE |
480 | D | - | -''- | - | CZ-LE |
480 | E | - | -''- | - | CZ-LE |
480 2) | C | - | -''- | - | CZ-LE |
480 | B | - | -''- | - | CZ-LE |
|
Aktualizace: 10.1.2017 (Filip Novotný) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - občerstvení roznáškovou službou - povinná rezervace míst - vůz s přípojkou 230 V - vůz s bezdrátovým připojením k internetu - palubní portál - vlak nečeká na žádné přípoje Přerov - Bohumín jede v obráceném řazení
|
Dopravce vlaku:
Leo Express s.r.o.; ve vlaku platí výhradně tarif dopravce |
|
Poznámky k vozům:
1) - oddíly pro cestující s dětmi do 10 let (místa č. 222 - 237) 2) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku |
|
|