|
LE 1351 „LEO Express“ « předchozí | další » |
Trasa:
Praha hl.n. 7.13, Pardubice hl.n. 8.08-8.09, Olomouc hl.n. 9.24-9.26, Přerov 9.38-9.42, Ostrava hl.n. 10.34-10.36, Bohumín 10.43 Detail trasy »
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
480 1) | A | - | Praha hl.n. - Bohumín | - | CZ-LE |
480 | D | - | -''- | - | CZ-LE |
480 | E | - | -''- | - | CZ-LE |
480 2) | C | - | -''- | - | CZ-LE |
480 | B | - | -''- | - | CZ-LE |
|
Aktualizace: 10.1.2017 (Filip Novotný) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Jede v , – a , nejede 1., 9.I. – 31.III. - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - občerstvení roznáškovou službou - povinná rezervace míst - vůz s přípojkou 230 V - vůz s bezdrátovým připojením k internetu - palubní portál - vlak nečeká na žádné přípoje Přerov - Bohumín jede v obráceném řazení
|
Dopravce vlaku:
Leo Express s.r.o.; ve vlaku platí výhradně tarif dopravce |
|
Poznámky k vozům:
1) - oddíly pro cestující s dětmi do 10 let (místa č. 222 - 237) 2) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku |
|
|