|
R 1086 « předchozí | další » |
Trasa:
Plzeň hl.n. 16.05, Blatno u Jesenice 17.08-17.09, Žatec 17.59-18.02, Chomutov 18.22-18.23, Most 18.42-19.07 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
628 | - | 1085 | Plzeň hl.n. – Most | 1081 | D-GWTR |
628 1) | - | 1085 | -''- | - | D-GWTR |
|
Aktualizace: 29.12.2016 (xfilipís) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - do označených vozů možno zakoupit místenku - vůz s přípojkou 230 V - vůz s bezdrátovým připojením k internetu Platí také jízdní doklady DÚK (Blatno u Jesenice – Most) Žatec – Most jede v obráceném řazení
|
Dopravce vlaku:
GW Train Regio a. s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) Jede v |
|
|