|
R 1085 « předchozí | další » |
Trasa:
Most 13.10, Chomutov 13.29-13.30, Žatec 13.49-13.52, Blatno u Jesenice 14.44-14.45, Plzeň hl.n. 15.54 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
628 | - | 1082 | Most – Plzeň hl.n. | 1086 | D-GWTR |
628 1) | - | - | -''- | 1086 | D-GWTR |
|
Aktualizace: 29.12.2016 (xfilipís) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - do označených vozů možno zakoupit místenku - vůz s přípojkou 230 V - vůz s bezdrátovým připojením k internetu Platí také jízdní doklady DÚK (Most – Blatno u Jesenice) Žatec – Plzeň hl.n. jede v obráceném řazení
|
Dopravce vlaku:
GW Train Regio a. s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) Jede v |
|
|