|
R 615 „Ohře“ « předchozí | další » |
Trasa:
Cheb 16.27, Karlovy Vary 17.13-17.15, Chomutov 18.06-18.07, Ústí nad Labem hl.n. 19.09-19.15, Praha hl.n. 20.27 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Varianta: Řazení v úseku Cheb - Ústí nad Labem hl.n. |
|
|
Aktualizace: 4.7.2017 (Jan Faigl) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - do označených vozů možno zakoupit místenku - vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem - lůžkový vůz - dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy) - vlak pro přepravu zásilek kurýr Platí také jízdní doklady DÚK (Klášterec nad Ohří - Ústí nad Labem hl.n.) 615 / 445 Cheb - Košice (vůz č. 379)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v úseku Ústí nad Labem hl.n. - Praha hl.n. |
|
|
Aktualizace: 4.7.2017 (Jan Faigl) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - do označených vozů možno zakoupit místenku - vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem - lůžkový vůz - dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy) - vlak pro přepravu zásilek kurýr 615 / 445 Cheb - Košice (vůz č. 379) - vlak nečeká na žádné přípoje (Praha-Holešovice) Souprava odjede do Prahy jih-vj. jako Sv 615 ve 21.06
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - lůžkový vůz 2) Servis zajišťuje firma WAGON SLOVAKIA KOŠICE, a.s. 3) - vůz s přípojkou 230 V 4) Jede v od 1.V., nejede 7.V., 5., 6.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI. 5) Jede v , nejede 14. - 16., 30.IV., 7.V., 5., 6.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI. 6) Oddíl č. 1 mimo rezervační systém 7) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou (oddíl č. 1) 8) - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let (oddíl č. 6-8) 9) - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem (místa č. 51-56, 101-106) 10) - dámský oddíl (oddíl č. 9) |
|
Poznámky k oběhům:
a) V 1.V. - 10.IX. a 26.XI., 3.XII., kromě 7.V., 5., 6.VII. od 610 |
|
|