|
R 614 „Ohře“ « předchozí | další » |
Trasa:
Praha hl.n. 7.28, Ústí nad Labem hl.n. 8.40-8.46, Chomutov 9.47-9.49, Karlovy Vary 10.41-10.43, Cheb 11.30 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Varianta: Řazení v úseku Praha hl.n. - Ústí nad Labem hl.n. |
|
|
Aktualizace: 4.7.2017 (Jan Faigl) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - do označených vozů možno zakoupit místenku - vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem - lůžkový vůz - dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy) - vlak pro přepravu zásilek kurýr 444 / 614 Košice - Cheb (vůz č. 379) - vlak nečeká na žádné přípoje (Praha hl.n., Praha-Holešovice) Souprava přijede z Prahy jih-vj. jako Sv 614 v 6.24
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v úseku Ústí nad Labem hl.n. - Cheb |
|
|
Aktualizace: 4.7.2017 (Jan Faigl) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - do označených vozů možno zakoupit místenku - vůz nebo oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem - lůžkový vůz - dámský oddíl (oddíl pro samostatně cestující ženy) - vlak pro přepravu zásilek kurýr Platí také jízdní doklady DÚK (Ústí nad Labem hl.n. - Klášterec nad Ohří) 444 / 614 Košice - Cheb (vůz č. 379)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - lůžkový vůz 2) Servis zajišťuje firma WAGON SLOVAKIA KOŠICE, a.s. 3) - vůz s přípojkou 230 V 4) Jede v a od 25.XI. 5) Jede v a 18.IV., 2., 9.V., 25., 26.XI., 2., 3., 9.XII., nejede 17.IV., 1., 8.V. 6) Oddíl č. 1 mimo rezervační systém 7) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou (oddíl č. 1) 8) - vůz s oddíly pro cestující s dětmi do 10 let (oddíl č. 6-8) 9) - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem (místa č. 51-56, 101-106) 10) - dámský oddíl (oddíl č. 9) |
|
|