|
Os 4812 « předchozí | další » |
Trasa:
Brno hl.n. 12.39, Náměšť nad Oslavou 13.43-13.47, Třebíč 14.12-14.50, Okříšky 15.05-15.08, Jihlava 15.49 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Varianta: Řazení v |
|
|
Aktualizace: 6.7.2017 (MIKY) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Zastávka u Brna - Náměšť nad Oslavou jede denně do 3.XI., od 6.XI. jede v Náměšť nad Oslavou - Jihlava jede v - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) Souprava přijede z Brna-Horních Heršpic jako Sv 24211
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
Varianta: Řazení v a |
|
Lokomotiva / vůz | Číslo | Z vlaku | Trasa | Na vlak | Žel. správa |
ABfbrdtn795 a) | - | 4831 | Brno hl.n. - Zastávka u Brna - Náměšť nad Oslavou | 4837 | CZ-ČD |
842 a) | - | 4831 | -''- | 4837 | CZ-ČD |
|
Aktualizace: 6.7.2017 (MIKY) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Zastávka u Brna - Náměšť nad Oslavou jede denně do 3.XI., od 6.XI. jede v Náměšť nad Oslavou - Jihlava jede v - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) Souprava přijede z Brna-Horních Heršpic jako Sv 24211
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k oběhům:
a) V od 4807 |
|
|