..: Řazení vlaků :..
Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název. Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
V databázi byl nalezen 1 vlak.
|
Os 3731 « předchozí | další » |
Trasa:
Kouty nad Desnou 14.50, Šumperk 15.27-15.29, Zábřeh na Moravě 15.47-15.48, Olomouc hl.n. 16.22-16.33, Prostějov hl.n. 16.57-16.59, Nezamyslice 17.18 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 24.11.2016 (David Valouch) | Trvalý odkaz | Textová verze |
|
Poznámky k vlaku:
Olomouc hl.n. - Prostějov hl.n. nejede 24.XII. Prostějov hl.n. - Nezamyslice jede v - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - ve vlaku je plánováno řazení vozu s bezdrátovým připojením k internetu - ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy - vlak nečeká na žádné přípoje (Šumperk, Zábřeh na Moravě, Červenka, Olomouc hl.n., Prostějov hl.n.)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
|
|
640 [CZ-ČD]
Kouty nad Desnou - Prostějov hl.n. - Nezamyslice
- vůz s přípojkou 230 V Kliknutím zobrazíte podrobnosti o vozu