|
Sp 1775 « předchozí | další » |
Trasa:
Brno hl.n. 17.36, Šakvice 17.57-17.59, Zaječí 18.03-18.04, Břeclav 18.19-18.28, Hodonín 18.40 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 8.12.2016 (Filip Novotný) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
Jede v - ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - do označených vozů možno zakoupit místenku - oddíly vyhrazené pro cestující s dětmi do 10 let - přeprava spoluzavazadel s možností rezervace místa pro cestujícího s jízdním kolem - vůz s přípojkou 230 V - vůz s bezdrátovým připojením k internetu - vlak nečeká na žádné přípoje (Brno hl.n., Břeclav) V úseku Břeclav - Hodonín jede v obráceném řazení
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku 2) - místa pro cestující s dětmi do 10 let (místa č. 72-98) 3) - ve voze je umísten prodejní automat potravin a nápojů 4) - místa pro cestující s dětmi do 10 let (místa č. 71-73, 75-77) 5) - přeprava spoluzavazadel s možností rezervace místa pro cestujícího s jízdním kolem |
|
Poznámky k oběhům:
a) V pro 1772 |
|
|