Pre vyhľadanie vlaku zadajte jeho číslo, alebo názov. Hviezdičku * možno pri vyhľadávaní používať podľa zvyklostí.
V databáze bol nájdený 1 vlak.
|
Sp 1763 « předchozí | další » |
Trasa:
Broumov 16.02, Meziměstí 16.17-16.20, Teplice nad Metují 16.29-16.31, Náchod 16.59-17.03, Václavice 17.11-17.13, Starkoč 17.17 Detail trasy »
|
|
Aktualizácia: 12.12.2016 (Leoš) | trvalý odkaz | Grafická verzia |
|
Poznámky k vlaku:
- vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) 15763 / 1763 Trutnov hl.n. - Starkoč v , kromě 24. – 26.XII., 14. – 16., 30.IV., 7.V., 5., 6.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI. V úseku Václavice - Starkoč vlak jede v obráceném řazení
|
dopravca vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozňom:
1) Jede v , kromě 24. – 26.XII., 14. – 16., 30.IV., 7.V., 5., 6.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI. 2) - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) 3) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku |
|
Poznámky k oběhům:
a) V pro 1762 |
|
|
|