..: Řazení vlaků :..
Aby wyszukać pociągu, wprowadź jego numer lub nazwę. Gwiazdka * może być używana jak zwykle podczas wyszukiwania.
W bazie danych znaleziono 1 pociąg.
|
Sp 1610 « předchozí | další » |
Trasa:
Český Těšín 14.10, Havířov 14.32-14.33, Ostrava-Kunčice 14.44-14.45, Ostrava hl.n. 14.55-14.56, Ostrava-Svinov 15.02-15.13, Opava východ 15.36 Szczegół trasy »
|
|
Aktualizacje: 7.9.2017 (David Rada) | Stałe łącze | Wersja tekstowa |
|
Notatki pociągu:
Jede v - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) - ve vlaku řazeny k sezení i vozy 1. vozové třídy Jízdní doklady ČD platné pro trať Ostrava-Kunčice - Ostrava-Svinov (přímo přes Ostravu-Vítkovice) platí bez doplatku rozdílu jízdného i při jízdě přes Ostravu střed - vlak nečeká na žádné přípoje (Chotěbuz, Ostrava-Kunčice, Ostrava hl.n.) - zastávka otevřena ode dne vyhlášení (Havířov střed)
|
Przewoźnik kolejowy:
České dráhy, a.s.; |
|
|
|
471 [CZ-ČD]
Český Těšín - Opava východ
Kliknij, aby wyświetlić szczegóły samochodu