Pro vyhledání vlaku zadejte jeho číslo, nebo název. Hvězdičku * lze při vyhledávání používat dle zvyklostí.
V databázi byl nalezen 1 vlak.
|
Ex 1543 „Anton Bruckner“ « předchozí | další » |
Trasa:
Praha-Holešovice 9.42, Praha hl.n. 9.51-10.02, Tábor 11.13-11.15, České Budějovice 12.00-12.06, Rybník 12.51-12.53, Linz Hbf 14.07 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Aktualizace: 30.6.2017 (František Kozel) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- občerstvení roznáškovou službou - možno zakoupit místenku - Rozšířená přeprava spoluzavazadel, především jízdních kol, povinná rezervace místa pro cestujícího s jízdním kolem, v úseku České Budějovice - Linz Hbf v rámci nabídek Vltava - Dunaj - Tiket a MPS EURegio bez povinné rezervace místa pro cestujícího s jízdním kolem - vůz s přípojkou 230 V - vlak nečeká na žádné přípoje (Praha-Holešovice, Praha hl.n., Tábor) Platí také jízdní doklady IDS JK (České Budějovice - Velešín město)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) Jede v , kromě 14. - 16., 30.IV., 7.V., 5., 6.VII., 28.IX., 28.X., 17.XI. 2) Praha-Holešovice - Summerau vůz uzamčen, bez frekvence cestujících 3) - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem 4) - oddíly pro cestující s dětmi do 10 let (oddíly č. 7, 8) 5) Jede v do 8.IX. a 30.VI., 4.VII., kromě 7.VII. 6) Jede v - a do 9.IX. a 1., 7.VII., kromě 4.VII. 7) Jede v do 9.IX. a 5.VII., 28.IX., 17.XI. |
|
|
|