|
Ex 143 „Petr Bezruč“ « předchozí | další » |
Trasa:
Praha hl.n. 12.22, Kolín 12.58-12.59, Pardubice hl.n. 13.19-13.21, Česká Třebová 13.55-13.56, Olomouc hl.n. 14.39-14.41, Ostrava-Svinov 15.34-15.36, Ostrava hl.n. 15.42-15.44, Bohumín 15.52-15.57, Český Těšín 16.32-16.34, Žilina 17.35 Detail trasy »
|
Řazení platné v období:
|
|
Aktualizace: 12.6.2017 (David Valouch) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- občerstvení roznáškovou službou (Praha hl.n. - Návsí) - do označených vozů možno zakoupit místenku - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem - vůz s přípojkou 230 V - vůz s bezdrátovým připojením k internetu - dětské kino - vlak nečeká na žádné přípoje (Praha hl.n., Praha-Libeň) Souprava přijede ze stanice Praha ONJ-vj. jako Sv 143 v 12.09
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) Jede v a 13.IV., 4.VII., 27.IX., 16.XI., nejede 30.XII., 14.IV., 7.VII., 29.IX., 17.XI. 2) - přeprava spoluzavazadel s povinnou rezervací místa pro cestujícího s jízdním kolem 3) - vůz s bezdrátovým připojením k internetu 4) - oddíly č. 6 a 8 pro cestující s dětmi do 10 let 5) - oddíl č. 7 dětské kino 6) Oddíl č. 10 služební 7) - oddíl č. 11 pro minibar |
|
Poznámky k oběhům:
a) V a pro 142 |
|
|