|
R 1270 « předchozí | další » |
Trasa:
Pardubice hl.n. 11.03, Hradec Králové hl.n. 11.22-11.26, Jaroměř 11.40-11.42, Stará Paka 12.25-12.31, Železný Brod 12.56-13.00, Turnov 13.18-13.21, Liberec 13.56 Detail trasy »
|
|
Aktualizace: 10.12.2016 (Filip Novotný) | Trvalý odkaz | Grafická verze |
|
Poznámky k vlaku:
- ve vlaku řazeny k sezení pouze vozy 2. vozové třídy - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou - do označených vozů možno zakoupit místenku - úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity) - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) Platí také jízdní doklady IREDO (Pardubice hl.n. - Stará Paka) Platí také jízdní doklady VYDIS (Pardubice hl.n. - Jaroměř)
|
Dopravce vlaku:
České dráhy, a.s.; |
|
Poznámky k vozům:
1) - vůz vhodný pro přepravu cestujících na vozíku, vybavený zvedací plošinou 2) - úschova během přepravy (do vyčerpání kapacity) 3) - přeprava spoluzavazadel (do vyčerpání kapacity) |
|
|