Vlak 1001 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 5.31 | 5.44 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 6.38 | 6.39 | |||
Česká Třebová | 7.13 | 7.14 | |||
Zábřeh na Moravě | 7.35 | 7.36 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 7.59 | 8.01 | |||
Hranice na Moravě | 8.29 | 8.30 | |||
Ostrava-Svinov | 8.55 | 8.57 | |||
Ostrava uhelné nádraží | 9.04 | 9.05 | |||
Ostrava-Stodolní | 9.08 | 9.09 | |||
Havířov | 9.24 |
jede v x a 6
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci