..: Trasa vlaku LE 1367 LEO Express - JŘ 2017 :..
LE 1367 „LEO Express“
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   20.13 
  Praha-Libeň  20.19 20.20 
  Kolín  20.49 20.50 
  Pardubice hlavní nádraží  21.08 21.09 
  Zábřeh na Moravě  22.00 22.01 
  Olomouc hlavní nádraží  22.24 22.26 
  Přerov  22.38 22.42 
  Hranice na Moravě  22.58 22.59 
  Suchdol nad Odrou  23.10 23.11 
  Studénka  23.17 23.18 
  Ostrava-Svinov  23.26 23.28 
  Ostrava hlavní nádraží  23.34 23.36 
  Bohumín  23.43 23.44 
  Karviná hlavní nádraží  23.57 23.58 
  Český Těšín (Czeski Cieszyn)  0.17 0.18 
  Třinec centrum (Trzyniec Centrum)  0.25 0.26 
  Bystřice (Bystrzyca)  0.29 0.30 
  Čadca  0.48 0.49 
  Žilina  1.10 1.12 
  Vrútky  1.28 1.29 
  Ružomberok  1.54 1.55 
  Liptovský Mikuláš  2.11 2.12 
  Štrba  2.37 2.38 
  Poprad-Tatry  2.51 2.52 
  Spišská Nová Ves  3.08 3.09 
  Prešov  3.59  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci