LE 1365 „LEO Express“ | |
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 17.13 | ||||
Praha-Libeň | 17.19 | 17.20 | |||
Kolín | 17.49 | 17.50 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 18.08 | 18.09 | |||
Zábřeh na Moravě | 19.00 | 19.01 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 19.24 | 19.26 | |||
Přerov | 19.38 | 19.40 | |||
Hulín | 19.49 | 19.50 | |||
Otrokovice | 19.57 | 19.58 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 20.08 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci