..: Trasa vlaku LE 1359 LEO Express - JŘ 2017 :..
LE 1359 „LEO Express“
Řazení vlaku: 480 + 480 + 480 + 480 + 480  Detail řazení »

Jméno stanice   Příjezd Odjezd Nást./kolej * Návazné spoje
  Praha hlavní nádraží   14.13 
  Praha-Libeň  14.19 14.20 
  Kolín  14.49 14.50 
  Pardubice hlavní nádraží  15.08 15.09 
  Zábřeh na Moravě  16.00 16.01 
  Olomouc hlavní nádraží  16.24 16.26 
  Přerov  16.38 16.42 
  Hranice na Moravě  16.58 16.59 
  Suchdol nad Odrou  17.10 17.11 
  Studénka  17.17 17.18 
  Ostrava-Svinov  17.26 17.28 
  Ostrava hlavní nádraží  17.34 17.36 
  Bohumín  17.43 17.45 
  Karviná hlavní nádraží  18.02 18.03 
  Český Těšín (Czeski Cieszyn)  18.22 18.23 
  Třinec centrum (Trzyniec Centrum)  18.29 18.30 
  Bystřice (Bystrzyca)  18.33 18.34 
  Čadca  18.54 18.55 
  Žilina  19.17 19.19 
  Vrútky  19.34 19.35 
  Ružomberok  20.00 20.01 
  Liptovský Mikuláš  20.17 20.18 
  Štrba  20.44 20.45 
  Poprad-Tatry  20.57 20.58 
  Spišská Nová Ves  21.15 21.16 
  Prešov  22.06  

Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
Ve stanicích uvedených slabým písmem (bez času příjezdu) vlak NEZASTAVUJE!
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!

Jízdní řád 2016 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2017 ŽelPage - správci