Vlak 1571 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mochov | 16.06 | ||||
Čelákovice | 16.12 | 16.22 | |||
Lázně Toušeň | x | 16.29 | 16.29 | ||
Brandýs nad Labem | 16.38 | 16.40 | |||
Kostelec nad Labem | x | 16.49 | 16.50 | ||
Neratovice město | 16.59 | 16.59 | |||
Neratovice výhybka č. 104 | + | 17.02 | 17.03 | ||
Neratovice | 17.05 | 17.12 | |||
Praha-Čakovice | 17.26 |
jede 1.V., 24.VI., 9.IX., 2.XII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci