Vlak 1564 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Čerčany | 17.34 | ||||
Týnec nad Sázavou | 17.47 | 18.03 | |||
Krhanice | 18.08 | 18.08 | |||
Jílové u Prahy | 18.18 | 18.19 | |||
Luka pod Medníkem | 18.25 | 18.25 | |||
Petrov u Prahy | 18.31 | 18.31 | |||
Davle | 18.37 | 18.42 | |||
Vrané nad Vltavou | 18.50 | 18.59 | |||
Praha-Braník | 19.12 | 19.13 | |||
Praha-Kačerov | 19.19 | 19.19 | |||
Praha-Vršovice | 19.24 | 19.27 | |||
Praha hlavní nádraží | 19.31 | 19.41 |
jede v 7 od 2.VII. do 3.IX.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci