Os 25402 | |
Řazení vlaku: SA 134 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Trutnov hlavní nádraží | 9.48 | ||||
Trutnov střed | 9.52 | 9.53 | |||
Trutnov-Poříčí | 9.55 | 9.57 | |||
Libeč | x | 10.00 | 10.00 | ||
Křenov | x | 10.07 | 10.07 | ||
Bernartice u Trutnova | x | 10.11 | 10.11 | ||
Královec | 10.17 | 10.19 | |||
Lubawka | 10.27 | 10.29 | |||
Błażkowa | 10.35 | 10.35 | |||
Kamienna Góra | 10.43 | 10.43 | |||
Sędzisław | 10.52 | 10.58 | |||
Marciszów | 11.03 | 11.03 | |||
Janowice Wielkie | 11.11 | 11.12 | |||
Trzcińsko | 11.15 | 11.16 | |||
Wojanów | 11.20 | 11.20 | |||
Jelenia Góra | 11.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci