R 1088 | |
Řazení vlaku: 2x628 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 20.05 | ||||
Kaznějov | 20.31 | 20.31 | |||
Plasy | 20.38 | 20.38 | |||
Žihle | 20.57 | 20.58 | |||
Blatno u Jesenice | 21.08 | 21.09 | |||
Kryry | 21.19 | 21.20 | |||
Vroutek | 21.25 | 21.26 | |||
Podbořany | 21.34 | 21.35 | |||
Žatec západ | 21.56 | 21.57 | |||
Žatec | 21.59 | 22.02 | |||
Chomutov | 22.22 | 22.23 | |||
Odb Chomutov město | 22.26 | 22.26 | |||
Jirkov zastávka | 22.30 | 22.30 | |||
Most | 22.42 | 22.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci