R 1087 | |
Řazení vlaku: 2x628 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 16.37 | 17.10 | |||
Jirkov zastávka | 17.22 | 17.23 | |||
Odb Chomutov město | 17.26 | 17.27 | |||
Chomutov | 17.29 | 17.30 | |||
Žatec | 17.49 | 17.52 | |||
Žatec západ | 17.55 | 17.57 | |||
Podbořany | 18.18 | 18.19 | |||
Vroutek | 18.27 | 18.27 | |||
Kryry | 18.33 | 18.33 | |||
Blatno u Jesenice | 18.44 | 18.45 | |||
Žihle | 18.56 | 19.00 | |||
Mladotice | + | 19.11 | 19.11 | ||
Plasy | 19.19 | 19.20 | |||
Kaznějov | 19.27 | 19.28 | |||
Horní Bříza | + | 19.36 | 19.36 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 19.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci