R 1085 | |
Řazení vlaku: 2x628 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 12.48 | 13.10 | |||
Jirkov zastávka | 13.22 | 13.23 | |||
Odb Chomutov město | 13.26 | 13.27 | |||
Chomutov | 13.29 | 13.30 | |||
Žatec | 13.49 | 13.52 | |||
Žatec západ | 13.55 | 13.57 | |||
Podbořany | 14.18 | 14.19 | |||
Vroutek | 14.27 | 14.27 | |||
Kryry | 14.33 | 14.33 | |||
Blatno u Jesenice | 14.44 | 14.45 | |||
Žihle | 14.56 | 15.00 | |||
Mladotice | + | 15.11 | 15.11 | ||
Plasy | 15.19 | 15.20 | |||
Kaznějov | 15.27 | 15.28 | |||
Horní Bříza | + | 15.36 | 15.36 | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci