R 1081 | |
Řazení vlaku: 628 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Most | 6.48 | 7.10 | |||
Jirkov zastávka | 7.22 | 7.23 | |||
Odb Chomutov město | 7.26 | 7.27 | |||
Chomutov | 7.29 | 7.30 | |||
Žatec | 7.49 | 7.52 | |||
Žatec západ | 7.55 | 7.57 | |||
Podbořany | 8.18 | 8.19 | |||
Vroutek | 8.27 | 8.27 | |||
Kryry | 8.33 | 8.33 | |||
Blatno u Jesenice | 8.44 | 8.45 | |||
Žihle | 8.56 | 9.00 | |||
Mladotice | + | 9.11 | 9.11 | ||
Plasy | 9.19 | 9.20 | |||
Kaznějov | 9.27 | 9.28 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 9.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci