Os 9951 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Řevnice | 15.51 | ||||
Dobřichovice | 15.55 | 15.55 | |||
Všenory | 15.57 | 15.58 | |||
Černošice-Mokropsy | 16.00 | 16.01 | |||
Černošice | 16.03 | 16.04 | |||
Praha-Radotín | 16.08 | 16.09 | |||
Praha-Velká Chuchle | 16.12 | 16.12 | |||
Praha-Smíchov | 16.18 | 16.19 | |||
Praha hlavní nádraží | 16.26 | 16.28 | |||
Praha-Libeň | 16.34 | 16.35 | |||
Praha-Kyje | 16.38 | 16.38 | |||
Praha-Dolní Počernice | 16.40 | 16.40 | |||
Praha-Běchovice | 16.43 | 16.44 | |||
Praha-Běchovice střed | 16.45 | 16.45 | |||
Praha-Klánovice | 16.48 | 16.48 | |||
Úvaly | 16.53 | 16.53 | |||
Tuklaty | 16.56 | 16.56 | |||
Rostoklaty | 16.59 | 16.59 | |||
Český Brod | 17.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci