Os 9925 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Řevnice | 7.51 | ||||
Dobřichovice | 7.55 | 7.55 | |||
Všenory | 7.57 | 7.58 | |||
Černošice-Mokropsy | 8.00 | 8.01 | |||
Černošice | 8.03 | 8.04 | |||
Praha-Radotín | 8.08 | 8.09 | |||
Praha-Velká Chuchle | 8.12 | 8.12 | |||
Praha-Smíchov | 8.18 | 8.19 | |||
Praha hlavní nádraží | 8.26 | 8.28 | |||
Praha-Libeň | 8.34 | 8.35 | |||
Praha-Kyje | 8.38 | 8.38 | |||
Praha-Dolní Počernice | 8.40 | 8.40 | |||
Praha-Běchovice | 8.43 | 8.44 | |||
Praha-Běchovice střed | 8.45 | 8.45 | |||
Praha-Klánovice | 8.48 | 8.48 | |||
Úvaly | 8.53 | 8.53 | |||
Tuklaty | 8.56 | 8.56 | |||
Rostoklaty | 8.59 | 8.59 | |||
Český Brod | 9.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci