R 972 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Aee145/Aee152 + Bbdgmee236 + 2xBee273 + Bee272 + B249 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Brno hlavní nádraží | 18.20 | ||||
Brno-Královo Pole | 18.30 | 18.31 | |||
Tišnov | 18.49 | 18.50 | |||
Žďár nad Sázavou | 19.33 | 19.34 | |||
Přibyslav | 19.45 | 19.46 | |||
Havlíčkův Brod | 19.58 | 20.00 | |||
Světlá nad Sázavou | 20.14 | 20.15 | |||
Golčův Jeníkov město | 20.37 | 20.38 | |||
Čáslav | 20.48 | 20.49 | |||
Kutná Hora hlavní nádraží | 20.58 | 21.00 | |||
Kolín | 21.10 | 21.12 | |||
Praha-Libeň | 21.44 | 21.45 | |||
Praha hlavní nádraží | 21.51 | 22.04 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci