Os 9662 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 23.11 | ||||
Praha-Holešovice zastávka | 23.15 | 23.15 | |||
Pha-Holešov.-Strom. | + | 23.16 | 23.16 | ||
Praha-Podbaba | 23.19 | 23.19 | |||
Praha-Sedlec | 23.21 | 23.21 | |||
Roztoky u Prahy | 23.25 | 23.25 | |||
Roztoky-Žalov | 23.29 | 23.29 | |||
Úholičky | 23.30 | 23.30 | |||
Řež | 23.32 | 23.32 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 23.34 | 23.34 | |||
Libčice nad Vltavou | 23.37 | 23.37 | |||
Dolany nad Vltavou | 23.40 | 23.40 | |||
Kralupy nad Vltavou | 23.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci