Os 9653 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Kralupy nad Vltavou | 20.12 | ||||
Dolany nad Vltavou | 20.15 | 20.15 | |||
Libčice nad Vltavou | 20.19 | 20.19 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 20.21 | 20.21 | |||
Řež | 20.23 | 20.23 | |||
Úholičky | 20.25 | 20.25 | |||
Roztoky-Žalov | 20.27 | 20.27 | |||
Roztoky u Prahy | 20.31 | 20.31 | |||
Praha-Sedlec | 20.34 | 20.34 | |||
Praha-Podbaba | 20.37 | 20.37 | |||
Praha-Holešovice zastávka | 20.41 | 20.41 | |||
Praha Masarykovo nádraží | 20.46 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci