Os 9648 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha Masarykovo nádraží | 19.11 | ||||
Praha-Holešovice zastávka | 19.15 | 19.15 | |||
Pha-Holešov.-Strom. | + | 19.16 | 19.16 | ||
Praha-Podbaba | 19.19 | 19.19 | |||
Praha-Sedlec | 19.21 | 19.21 | |||
Roztoky u Prahy | 19.25 | 19.25 | |||
Roztoky-Žalov | 19.29 | 19.29 | |||
Úholičky | 19.30 | 19.30 | |||
Řež | 19.32 | 19.32 | |||
Libčice nad Vltavou-Letky | 19.34 | 19.34 | |||
Libčice nad Vltavou | 19.37 | 19.37 | |||
Dolany nad Vltavou | 19.40 | 19.40 | |||
Kralupy nad Vltavou | 19.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci