Os 9510 | |
Řazení vlaku: 854 + Bdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Vršovice | 13.42 | ||||
Praha hlavní nádraží | 13.46 | 13.48 | |||
Praha-Vysočany | 13.55 | 13.55 | |||
Praha-Satalice | 14.04 | 14.04 | |||
Praha-Kbely | x | 14.07 | 14.07 | ||
Praha-Čakovice | 14.11 | 14.14 | |||
Hovorčovice | x | 14.18 | 14.18 | ||
Měšice u Prahy | 14.22 | 14.22 | |||
Zlonín | x | 14.24 | 14.24 | ||
Kojetice u Prahy | x | 14.27 | 14.27 | ||
Neratovice | 14.31 | 14.32 | |||
Tišice | x | 14.35 | 14.35 | ||
Všetaty | 14.39 | 14.40 | |||
Byšice | 14.43 | 14.44 | |||
Kojovice | x | 14.48 | 14.48 | ||
Košátky | x | 14.51 | 14.51 | ||
Kropáčova Vrutice | 14.55 | 14.59 | |||
Zdětín u Chotětova | x | 15.05 | 15.05 | ||
Chotětov | 15.09 | 15.10 | |||
Krnsko | x | 15.16 | 15.16 | ||
Mladá Boleslav hlavní nádraží | 15.21 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- Webmaster